Svečana podjela svjedodžbi

Autor: NIKOLA PJANIĆ, Božena Ukić, 4. 7. 2018.

SVEČANA PODJELA

Kao i svake godine, tako je i ove naš Botanički vrt bio pozornicom za svečanost podjele svjedodžbi osmašima. Svečanosti su nazočili mnogi učitelji, bivše učiteljice kojima su njihovi učenici zahvalili i darovali ruže.  Pozdravnu riječ su uputili ravnateljica Silvana Maganjić te razrednici Ana Biliškov, Mirela Vlaić-Matijaca, Nada Barišić i Željko Jakeljić. Glazbenu točku na violini odsvirala je Marija Guadalupe Šimundić. Uslijedio je tradicionalni vrabac. Na kraju su razrednici osmašima uručili svjedodžbe.

Dragi naši osmaši-sretno vam bilo!

Fotografije: Gabrijel Vranješ, Sara Barać, Lucija Prdić 5.d i Jerko Boduljak 7.b

Fotografije možete pogledati i na ovoj poveznici!

V R A B A C

16.10.2018. 14:06
16. listopada - Svjetski dan hrane
Svjetski dan hrane obilježava se 16. listopada, na dan kada je 1945. godine osnovan “Food and Agriculture Organization” (FAO), ogranak Ujedinjenih naroda koji se bavi hranom i razvojem agrikulture u svijetu. Otkako postoji, FAO se bavi problematikom nedostupnosti hrane, s posebnom pažnjom na zemlje u razvoju.

24.09.2018. 14:45
Objavljen preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018
Objavljen je preliminarni program 20. CARNET-ove korisničke konferencije CUC 2018 koja će se pod nazivom “CUC20: mreža ideja” održati od 21. do 23. studenoga 2018. godine u Konvencijskom centru Šibenik.

17.10.2018. 23:07
Geekbench: Xiaomi Black Shark 2 dobiva Snapdragon 845 i 8 GB RAM-a
Internetska stranica Geekbench potvrđuje ranije informacije kako će Xiaomijev gamerski pametni telefon Black Shark 2 doći sa Snapdragon 845 čipom i 8 GB RAM-a

17.10.2018. 22:46