Svečana podjela svjedodžbi

Autor: NIKOLA PJANIĆ, Božena Ukić, 4. 7. 2018.

SVEČANA PODJELA

Kao i svake godine, tako je i ove naš Botanički vrt bio pozornicom za svečanost podjele svjedodžbi osmašima. Svečanosti su nazočili mnogi učitelji, bivše učiteljice kojima su njihovi učenici zahvalili i darovali ruže.  Pozdravnu riječ su uputili ravnateljica Silvana Maganjić te razrednici Ana Biliškov, Mirela Vlaić-Matijaca, Nada Barišić i Željko Jakeljić. Glazbenu točku na violini odsvirala je Marija Guadalupe Šimundić. Uslijedio je tradicionalni vrabac. Na kraju su razrednici osmašima uručili svjedodžbe.

Dragi naši osmaši-sretno vam bilo!

Fotografije: Gabrijel Vranješ, Sara Barać, Lucija Prdić 5.d i Jerko Boduljak 7.b

Fotografije možete pogledati i na ovoj poveznici!

V R A B A C

11.12.2018. 09:52
11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
Generalna skupština Ujedinjenih naroda, 11. prosinca 1946. godine osnovala je organizaciju za pomoć djeci – UNICEF (United Nations Children's Fund). Nastao je s ciljem pružanja pomoći djeci poslijeratne Europe. Danas je najveći dio napora UNICEF-a je usmjeren na djecu u zemljama u razvoju.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

Bacanje medicinskog biserja by Doc (#14) - Medicinske kućne čarolije
Nasuprot uvriježenom shvaćanju medicine kao "ozbiljne teme", ona može itekako biti zanimljiva, smiješna, pa i neozbiljna. Doc je stoga prikupio zabavno medicinsko biserje, kojega sada baca pred vas

15.12.2018. 07:00
dSPACE otvorio novi razvojni centar u Hrvatskoj