Svečana podjela svjedodžbi

Autor: NIKOLA PJANIĆ, Božena Ukić, 4. 7. 2018.

SVEČANA PODJELA

Kao i svake godine, tako je i ove naš Botanički vrt bio pozornicom za svečanost podjele svjedodžbi osmašima. Svečanosti su nazočili mnogi učitelji, bivše učiteljice kojima su njihovi učenici zahvalili i darovali ruže.  Pozdravnu riječ su uputili ravnateljica Silvana Maganjić te razrednici Ana Biliškov, Mirela Vlaić-Matijaca, Nada Barišić i Željko Jakeljić. Glazbenu točku na violini odsvirala je Marija Guadalupe Šimundić. Uslijedio je tradicionalni vrabac. Na kraju su razrednici osmašima uručili svjedodžbe.

Dragi naši osmaši-sretno vam bilo!

Fotografije: Gabrijel Vranješ, Sara Barać, Lucija Prdić 5.d i Jerko Boduljak 7.b

Fotografije možete pogledati i na ovoj poveznici!

V R A B A C

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

Asus ROG Strix X470-F Gaming - Brza iz kutije
Za one kojima su modeli CrossHair preskupi, a svejedno žele udomiti Ryzen na bolju ploču Asus je pripremio modele s oznakom ROG Strix

14.08.2018. 06:00
Dizajniranje novih lijekova umjetnom inteligencijom