Upisi u srednje škole - webinar

Autor: Božena Ukić, 18. 5. 2018.

Webinar za ravnatelje osnovnih škola, članove upisnih povjerenstava i razrednike osnovnih škola

U ponedjeljak, 21. svibnja 2018. godine, od 14 sati i 15 minuta do 16 sati i 15 minuta u suradnji s Hrvatskom akademskom i istraživačkom mrežom - CARNET i predstavnicima Fakulteta elektrotehnike i računarstva (FER) u Zagrebu, Ministarstvo znanosti i obrazovanja za ravnatelje, članove upisnih povjerenstava i razrednike osnovnih škola organizirat će informativni webinar na temu provedbe ovogodišnjih elektroničkih prijava i upisa učenika u prvi razred srednje škole.

Za prijavu na webinar potrebno je odabrati opciju prijave putem AAI@EduHr korisničkog računa i nakon toga unijeti korisničko ime i zaporku. Osim ove opcije, moguća je prijava kao gost, odabirom polja „Prijava kao gost“ i unosom osobnog imena i prezimena. Tijekom webinara moći će se, putem internetskog razgovora uživo (eng. chat), postavljati pitanja i sudjelovati u raspravi. Snimka će informativnog webinara biti postavljena na mrežnim stranicama CARNET-a www.carnet.hr i https://www.upisi.hr/oss

21.09.2018. 08:51
21. rujna - Međunarodni dan mira
Diljem svijeta 21. rujna se obilježava Međunarodni dan mira. Rezolucijom UN-a iz 2001. godine 21. rujna određen je danom nenasilja i prekida neprijateljstava na globalnoj razini. Međunarodni dan mira utemeljila je Opća skupština UN još 1981. u cilju obilježavanja i jačanja ideala mira među svim narodima i državama, namijenivši za njegovo obilježavanje treći utorak u rujnu.

19.09.2018. 14:56
U okviru CECIIS-a održan Dan e-Škola
Na Fakultetu organizacije i informatike u Varaždinu započela je trodnevna znanstvena konferencija posvećena informacijskim i inteligentnim sustavima - CECIIS 2018.

Financijski poticaj za Lucid Motors
Američka tvrtka Lucid Motors, pretendent za konkurenta Tesli, ovih dana je dobio financijsku injekciju od preko milijardu dolara iz Saudijske Arabije

21.09.2018. 20:07
Stiže nam najzabavniji listopad do sada - najavljeno 6 velikih tehnoloških događanja
Za kojih desetak dana započet će najzabavniji listopad do sada - za sada je najavljeno šest različitih događaja na kojima će biti predstavljeni uređaji za sezonu 2018./2019.

Mate 20 bi mogao služiti i kao bežični punjač za slušalice
Prema novim informacijama budući mobiteli iz serije Mate moći će služiti i kao bežični punjači za također bežične slušalice - Freebuds 2 Pro