OSTROŽIĆI IDU NA ZONSKO

Autor: Božena Ukić, 20. 4. 2018.

Završeno je Prvenstvo grada Kaštela u košarci za učenike petih i šestih razreda. Sastale su se ekipe naše škole s ekipom OŠ  Kneza Trpimira. Budući da pobjednik prolazi dalje, motivirala je naše učenike koji su  aktivnim zonskim presingom iznenadili Gomiličane koji su mahom košarkaši te je na završetku semafor pokazivao uvjerljiv rezultat – 31 : 9. Tako su se Ostrožići plasirali na Zonsko natjecanje gdje će ih čekati ekipe Solina, Trogira i Sinja. Bravo za naše momke- Martina Krešića, Antu Marunicu, Ivana Omašića, Ivana Prolića, Antu Skelina i Ivana Božića Bakušića!

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

Asus ROG Strix X470-F Gaming - Brza iz kutije
Za one kojima su modeli CrossHair preskupi, a svejedno žele udomiti Ryzen na bolju ploču Asus je pripremio modele s oznakom ROG Strix

14.08.2018. 06:00
Dizajniranje novih lijekova umjetnom inteligencijom