Posjet osmih razreda Vukovaru

Autor: Božena Ukić, 13. 2. 2018.

Osmi razredi u skolpu projekta "Posjet osmih razreda Vukovaru" su posjetili Vukovar. Dva dana boravili su u tom gradu kako bi učili povijest o njegovoj obrani 1991. godine i Domovinskom ratu.

Osmi razredi u Vukovaru

13.08.2018. 09:18
13. kolovoza - Međunarodni dan ljevaka
Međunarodni dan  ljevaka je dan kojim se diljem svijeta pokušava pobuditi svijest o prednostima i nedostacima te osobine. Britanski Klub ljevaka je 13. kolovoza 1992. po prvi puta organizirao obilježavanje Međunarodnog dana ljevaka.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

Asus ROG Strix X470-F Gaming - Brza iz kutije
Za one kojima su modeli CrossHair preskupi, a svejedno žele udomiti Ryzen na bolju ploču Asus je pripremio modele s oznakom ROG Strix

14.08.2018. 06:00
Dizajniranje novih lijekova umjetnom inteligencijom