B o ž i ć  u  š k o l i

Božićno se ozračje osjeća danima. Od paljenja prve adventske svijeće, Sv. Nikole  i Sv. Luce odvijaju se pripreme za ovaj blagdan koji svi ljudi s nestrpljenjem očekuju. Potom izrada adventskih vijenaca, božićnih ukrasa, prigodnih izložbi u atriju i razredima do tradicionalne priredbe koja je održana u dvorani. Sudjelovali su mnogi učenici mlađih i starijih razreda.

Orkestar je započeo uz pjesmu „ Tiha noć.“ Nakon toga tri recitacije- „ Božićnim zvijezdama“, „ My Christmas wish“ i „ Isusov rođendan.“ Sedmašice su izvele igrokaz „ Lijek za srce“, uslijedila je još jedna recitacija „Božićna noć“poslije koje su drugaši izveli igrokaz „ Okićeni i neokićeni bor“. Željama nikad kraja, a posebno kad se za druge odvaja, čuli smo u recitaciji „The Christmas story“. Najljepše  božićne sličice doputovale su „ Novogodišmjim vlakom“, a kako se spremaju božićne slastice prikazali su sedmaši u „Božićnoj pekarnici.“

Božićnu je čestitku uputila ravnateljica Silvana Maganjić, a program je završio Veliki zbor pjesmom „ Kako je mama ljubila Djeda Mraza.“