Jesenska foto priča

Autor: Božena Ukić, 16. 11. 2017.

JESEN NIJE LIJEPA?!

Živimo u vremenu koje mnogi vole nazvati modernim, misleći pri tom na sve blagodati koje nam nudi tehnologija i napredak. Takav nas život sve više privlači pa ne primjećujemo kako se sve više udaljavamo od prirode koja postaje samo školski predmet, učimo napamet pjesmice o prirodi, a ne primjećujemo njezinu ljepotu u svakodnevnom životu. I jesen je prirodna pojava, reći će mnogi...tužna, ružna, siva. Da nije tako, uvjerili su se i dokazali petaši koji su proteklog vikenda svojim fotoaparatima ulovili lijepe jesenske trenutke . Bili su daleko od škole, a puno su naučili i uživali.

11.12.2018. 09:52
11. prosinca - Svjetski dan UNICEF-a
Generalna skupština Ujedinjenih naroda, 11. prosinca 1946. godine osnovala je organizaciju za pomoć djeci – UNICEF (United Nations Children's Fund). Nastao je s ciljem pružanja pomoći djeci poslijeratne Europe. Danas je najveći dio napora UNICEF-a je usmjeren na djecu u zemljama u razvoju.

07.12.2018. 15:30
Održan Strateški forum o digitalnom sazrijevanju škola
U organizaciji Hrvatske akademske i istraživačke mreže – CARNET i Ministarstva znanosti i obrazovanja, održan je Strateški forum pod nazivom "Digitalno sazrijevanje škola". Na Forumu su uz pomoćnicu ministrice znanosti i obrazovanja, prof. Lidiju Kralj sudjelovali i Ádám Horváth iz mađarskog Centra za digitalnu pedagogiju i metodologiju i Borut Čampelj iz Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta u Sloveniji.

15.12.2018. 18:00
Bugove godišnje nagrade 2018. - Najgori proizvod godine
Kategorija "Najgori proizvod godine" ili, kraće, poznata i pod imenom "Cipelarenje". A tko ne voli cipelariti nek se prvi baci kamenom. Na cipelarenog...

15.12.2018. 07:00