Autor: Božena Ukić, 11. 9. 2017.

Zbog neodložnih radova u školi ova je školska godina započela u ponedjeljak, 11. rujna 2017. Kiša i loše vrijeme spriječili su svečanu priredbu za prvašiće na ljetnoj pozornici, ali ništa manje svečano i veselo nije bilo u školskoj dvorani u kojoj su se okupili sretni roditelji, budući prvašići i mnogobrojni gosti.

Svečanu priredbu  za ovu prigodu pripremile su učiteljice mlađih razreda. Nakon toga je nazočne pozdravila ravnateljica Silvana Maganjić i predstavila učiteljice: Mirjanu Šiškov (1.a), Begzijadu Markotu (1.b) i Lucu Bandić (1.c) koje su se potom zaputile sa svojim učenicima do razreda gdje su im u nazočnosti njihovih roditelja zaželjele dobrodošlicu i uspješno školovanje.