Jesenski rok popravnog ispita

Autor: Božena Ukić, 7. 7. 2017.

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG

Kaštel Lukšić, 7. 7. 2017.

RASPORED POPRAVNOG ISPITA

Ispit će se održati po sljedećem rasporedu:

PISMENI DIO ISPITA :   22. 8. - utorak

MATEMATIKA :       u   9 sati

USMENI DIO ISPITA   24. 8. - četvrtak

MATEMATIKA:

VII. a,d raz.   -     u 9 sati       ispitivač : predmetni učitelj

član povjerenstva : Radmila Matijašević Foscarini

predsjednik povjerenstva : razrednik

Ravnateljica : Silvana Maganjić, prof.

Vremenik

21.07.2017. 09:08
21. srpnja - Dan borbe protiv pokusa na životinjama
Procjenjuje se da se 12,1 milijun životinja, uključujući miševe, zečeve, ne-ljudske primate, pse, mačke i ribe, i nadalje svake godine koristi u laboratorijima diljem Europske unije za različite svrhe, od kojih većina nije izravno povezana s medicinskim napretkom. Stoga se svake godine na današnji dan obilježava Dan borbe protiv pokusa nad životinjama.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

23.07.2017. 01:00
Duo (App dana)
App dana

22.07.2017. 20:37