Autor: Božena Ukić, 3. 3. 2017.

I ove godine naši učenici su sudjelovali na županijskoj razini natjecanja iz matematike. Ostavrili su odlične rezultate i čestitamo im na uspjehu!!! yessmiley

Učenik Niko Tomaš iz 4.a osvoio je 1. mjesto, a Ivan Jurić također iz 4.a četvrto mjesto. Čestitamo učenicima i njihovoj učiteljici Mirjani Šiškov!!!

Jelena Lončar, učenica 8.a razreda osvojila je prvo mjesto i tako se plasirala na državno natjecanje! Čestitamo Jelena na iznimnim rezultatima i njenoj mentorici Radmili Foscarini!