Autor: Božena Ukić, 27. 10. 2016.

Natjecanje “Čitajmo naglas, čitajmo zajedno 2016.”, koje se već četvrtu godinu u sklopu Mjeseca hrvatske knjige održava u suradnji GKK i svih kaštelanskih osnovnih škola, održalo se u utorak, 25. listopada u 18.30 sati, u Muzejskom prostoru Podvorje u Kaštel Sućurcu.

Ana Mateljan, učenica 5. razreda OŠ Ostrog i Rafaela Šalinović, učenica 6. razreda OŠ kneza Trpimira - pobjednice su završnog natjecanja.

Na završnom natjecanju pred Povjerenstvom nastupilo je 12 odabranih učenika, a najbolje, Ana i Rafaela će otputovati na završno natjecanje u Sisak, 17. i 18. studenog, gdje će predstavljati Splitsko-dalmatinsku županiju.