Autor: Božena Ukić, 7. 4. 2016.

SafetyNet je zabava za cijelu obitelj! Igrajući kviz učite o sigurnosti, ponašanju na Internetu, društvenim mrežama i ostalim aktualnim temama. Materijali uz kviz prilagođeni su uzrastu od 5. do 8. razreda osnovne škole, ali korisni su i svima ostalima koji žele proširiti svoje znanje u ovom području.

Pokaži svoje znanje i zavladaj kvizom SafetyNet klikom ovdje .
Projekt je nastao na inicijativu Grada Splita, suradnjom MUP-a Splitsko-dalmatinske županije, Fakulteta elektrotehnike strojarstva i brodogradnje u Splitu, te nekolicine članova DUMP Udruge mladih programera.