Autor: Ana Rančić, 21. 10. 2015.

Svjetski dan jabuka, 20. listopada obilježen je u školi na lijep i zanimljiv način. Učenici od prvih do četvrtih razreda sudjelovali su u akciji pravljenja kolača, a četvrtaši su ih sa svojim učiteljicama  prodavali.

Sve po higijenskim uvjetima uz nadzor učiteljica.

Izbor je bio zadivljujući. Bilo je oko pedeset vrsta kolača od jabuka koje su mame, bake sa svojom djecom napravile za našu školu i kojih se ne bi posramile mnoge slastičarnice.

Osim što su mnogi guštali, važnije je da je sve ovo učinjeno  u okviru humanitarne akcije te je sav prihod od prodaje namijenjen kao  pomoć potrebitim učenicima naše škole.  Da bi pridonijeli u skupljanju novaca,mnogi su učenici, učitelji i roditelji  kupovali kolače.

Veeeliko HVALA svim mamama, bakama, tatama koji su se potrudili pa napravili, donijeli i učinili da ova, hvalevrijedna priredba  uspije. Dobili su čistu peticu!!!

Fotogalerija

Tekst i fotografije: Ivan Skorup, Danijel Maganjić, Lovre Davidović i Leon Mikulić