Volim te, mama!

Priredbom u školskom atriju obilježen je Majčin dan. Uz veseli i razigrani program koji su pripremile učiteljice nižih razreda sa svojim učenicima na veliko zadovoljstvo publike za koju je bio pretijesan atrij. Sve je bilo u znaku majčina imena, lijepog panoa sa čestitkom, fotografija s majkama i dječicom, ukrašenih raznobojnim okvirima, do točaka –plesnih, recitatorskih, igrokaza, pitalica, malog zbora ( Volim te, majčice, Majčine riječi, Ruke moje mame, Čestitka majčici, Nije to šećer, Osmijeh majke...)