Autor: Ana Rančić, 5. 3. 2015.

Na županijskom natjecanju iz matematike koje se održalo 27.veljače u OŠ Split učenici naše škole su postigli izvrsne rezultate.

U kategoriji učenika šestih razreda Jelena Lončar osvojila je 1.mjesto sa 100% riješenim testom i plasirala se na Državno natjecanje.

U istoj kategoriji, Jana Matić je osvojila 16., a Noa Novak 19. mjesto.
U kategoriji učenika 7. razreda Ivan Gelo je osvojio izvrsno 6. mjesto, a Nika Utrobičić deseto.

Naš osmaš, Arnir Novak je zauzeo također izvrsno šesto mjesto.

Čestitamo svim učenicima na izvrsnim rezultatima, a Jeleni želimo puno sreće u daljnjem natjecanju.