Autor: Ana Rančić, 27. 10. 2014.

I  ove godine vas pozivamo da se odazovete akciji DJECA KAŠTELA ZA DJECU KISTANJA u organizaciji CRVENOG KRIŽA KAŠTELA. Tom prigodom sakupljat ćemo prehrambene namirnice i higijenske potrepštine. Akcija će trajati od 28.listopada do 30.listopada 2014.g.

Dragi učenici,

bliži se Božićno vrijeme, vrijeme darivanja. Vjerujemo da ste roditeljima, bakama i djedovima dali naslutiti što očekujete za sv.Nikolu ili Božić. Znam da ste vodili računa o skromnosti i da niste pretjerali u svojim željama, no moram vam reći da postoje djeca koja svaki dan u godini imaju istu želju, a to je topla kuća i ručak za obiteljskim stolom. Stoga vas i ove godine pozivamo da se odazovete akciji DJECA KAŠTELA ZA DJECU KISTANJA u organizaciji CRVENOG KRIŽA KAŠTELA. Tom prigodom sakupljat ćemo prehrambene namirnice ( brašno, šećer, ulje, začini, tjestenina i sve što ima dugi rok trajanja) i higijenske potrepštine. Akcija će trajati od 28.listopada do 30.listopada 2014.g.