Autor: Božena Ukić, 4. 9. 2013.

S novom školskom godinom stigli su nam novi prvašići. Nastava je počela u ponedjeljak,02.rujna. Za doček novih prvašića održana je priredba na školskoj ljetnoj pozornici koju su sa svojim učenicima pripremile vrijedne učiteljice nižih razreda.

Igrokazi,plesne i glazbene točke razveselili su i zabavili naše nove učenike. Na svakom koraku mogao se vidjeti osmijeh,osjetiti radost,ali je kapnula i pokoja suzica.

Pozdravnu riječ su im uputile pedagogica Nediljka Tadin i nova ravnateljica Nevenka Maras. Poslije priredbe su prvašići krenuli u razred sa svojim učiteljima gdje su ih dočekali prigodni darovi koji su ih razveselili.