U srijedu, 3.lipnja. obilježavamo Dan škole

Kroz jutarnje sate održavat će se sportska natjecanja nižih razreda i završne utakmice u nogometu i odbojci viših razreda.

Popodne, u 18h održat će se svečana priredba na ljetnoj pozornici škole. Ove godine dio priredbe će biti i predstavljanje publikacije „Neka masline i djeca zajedno rastu“ koju je napisala Ivna Bućan u povodu 30 godina od kada je zasađena prva maslina.

Pozivamo sve djelatnike i učenike škole, sadašnje i bivše, roditelje, sugrađane da svojim dolaskom uveličaju događanja tog dana.