Autor: Božena Ukić, 26. 4. 2013.

I ove godine dio akcije "Lipa su lipa moja Kaštela" je Kaštelanski praznik cvijeća koji se održava već dvanaesti put, a prvi put u Kaštel Kambelovcu na Brcu. Otvaranje je danas u 12 sati, a prethodi mu Cvjetna povorka u 11.30 sati.

12. Kaštelanski praznik cvijeća sastoji se od izložbe dendrološkog materijala, rezanog cvijeća, cvijetnih aranžmana, kompozicija cvijeća i suvenira, suhog cvijeća i umjetničkih predmeta, gdje sudjeluje i naša škola.

Izložba traje do 28. travnja.

Organizatori ove tradicionalne izložbe su Turistička zajednica Grada Kaštela, udruge

Lijepa naša Kaštela, Bijaći, Hrvatska poljoprivredna komora i Odgojno-obrazovne ustanove Kaštela i OŠ Ostrog