Preuzmite brošuru za prijavu i upis u srednju školu za školsku godinu 2013./2014.

Autor: Božena Ukić, 16. 4. 2013.

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta i Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet izdali su brošuru o upisima u srednje škole pod nazivom "Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2013./2014.".

U ovoj se brošuri mogu pronaći sve potrebne potrebne informacije koje će učenicima pomoći za što lakšu i uspješniju pripremu za nadolazeće upise. Jednostavno i jasno pojašnjeni su elementi i kriteriji za upis, primjeri bodovanja za različite obrazovne programe, opis postupaka prijava i upisa u srednje škole za sve kategorije kandidata, opis postupaka u aplikaciji, kalendar datuma koje kandidati trebaju zapamtiti te su na kraju navedeni korisni kontakti.