NOVOSTI

Autor: Administrator , 17. 9. 2020.

Otvoren je Javni poziv za učenike osnovnih i srednjih škola koji žele postati polaznici programa Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije u školskoj godini 2020./21.

Ove školske godine, provode se izvanškolski programi u Centru izvrsnosti matematike, informatike, novih tehnologija i prirodoslovlja, a način provedbe ovisit će o epidemiološkoj situaciji i uputama HZJZ.

Mi smo spremni za sve izazove, od provedbe programa uživo, u razredima, kabinetima i laboratorijima, kao i u online okruženju!

Za Centar izvrsnosti matematike mogu se prijaviti učenici od 5. (petog) do 8. (osmog) razreda osnovne škole te od 1. (prvog) do 3. (trećeg) razreda srednje škole.

Za Centar izvrsnosti novih tehnologija i informatike mogu se prijaviti učenici 7. (sedmog) i 8. (osmog) razreda osnovne škole te od 1. (prvog) do 3. (trećeg) razreda srednje škole.

Za Centar izvrsnosti prirodoslovlja mogu se prijaviti učenici od 7. (sedmog) do 8. (osmog) razreda osnovne škole te od 1. (prvog) do 4. (četvrtog) razreda srednje škole.

Kao i do sada, prijave su putem vaših škola, stoga, javite se ravnatelju/ici ili Timu za darovite za detaljne upute kako se prijaviti.

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .