OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Autor: Administrator , 17. 9. 2020.

Otvoren je Javni poziv za učenike osnovnih i srednjih škola koji žele postati polaznici programa Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije u školskoj godini 2020./21.

Ove školske godine, provode se izvanškolski programi u Centru izvrsnosti matematike, informatike, novih tehnologija i prirodoslovlja, a način provedbe ovisit će o epidemiološkoj situaciji i uputama HZJZ.

Mi smo spremni za sve izazove, od provedbe programa uživo, u razredima, kabinetima i laboratorijima, kao i u online okruženju!

Za Centar izvrsnosti matematike mogu se prijaviti učenici od 5. (petog) do 8. (osmog) razreda osnovne škole te od 1. (prvog) do 3. (trećeg) razreda srednje škole.

Za Centar izvrsnosti novih tehnologija i informatike mogu se prijaviti učenici 7. (sedmog) i 8. (osmog) razreda osnovne škole te od 1. (prvog) do 3. (trećeg) razreda srednje škole.

Za Centar izvrsnosti prirodoslovlja mogu se prijaviti učenici od 7. (sedmog) do 8. (osmog) razreda osnovne škole te od 1. (prvog) do 4. (četvrtog) razreda srednje škole.

Kao i do sada, prijave su putem vaših škola, stoga, javite se ravnatelju/ici ili Timu za darovite za detaljne upute kako se prijaviti.

15.01.2021. 08:38
15. siječnja - Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske
Iako je Island još u prosincu 1991. priznao neovisnost Hrvatske, kao Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske slavi se 15. siječnja, jer je toga dana 1992. godine Hrvatsku i Sloveniju, nakon Vatikana, priznala većina europskih zemalja i zemlje EU.

25.01.2021. 20:02
Postovani, CARNET NOC je zaprimio obavijest o radovima na optickoj mrezi pruzatelja usluge Odasiljaci i veze d.o.o., koji ce se odvijati 27.01.2021. od 08:00 do 12:00 sati. Uslijed radova doci ... The post HITNO Najava radova na podrucju Splitsko-dalamtinske zupanije – OIV – 27.01.2021. appeared first on CARNET .