eTwinning projekt

Autor: Božena Ukić, 20. 7. 2020.

Pružimo djeci ruku ljubavi

U osnovnoj školi Ostrog ovo je prvi projekt koji se provodi na eTwinningu, sudjelovali su učenici 7.a razreda s razrednicom Boženom Ukić.

I roditelji i djeca koja su sudjelovala rado su se odazvala aktivnostima. Radi održavanja virtualne nastave i preporuka da se izbjegavaju druženja, neke planirane aktivnosti nismo uspjeli odraditi, ali bit će prilike.

Obilježavali smo Dan djevojčica, djeca su pokazivala što znaju, s čim se bave u slobodno vrijeme, darivali smo se međusobno povodom mjeseca darivanja, obilježili smo razne datume, družili se na kraju virtualno.

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .