D A N Š K O L E

Autor: Administrator , 4. 6. 2020.

Ove školske godine, zbog cjelokupne situacije oko koronavirusa, učenici i djelatnici OŠ Ostrog neće biti u mogućnosti obilježiti  Dan škole na tradicionalan način.

Nećemo dozvoliti da nas ovakve okolnosti obeshrabre pa ćemo,  s još većom motivacijom i uz pregršt dobre  volje, na dostojan način proslaviti naš rođendan. Prvi put u povijesti OŠ Ostrog učenici viših razreda rođendan će  proslaviti virtualnim putem objavljujući literarne i likovne radove. Učenici nižih razreda provest će dan u Školskom botaničkom vrtu (ako vrijeme dopusti) tražeći skriveno blago i upoznavajući biljke u Vrtu.

U nadi da ćemo što prije nastaviti s planiranim aktivnostima,  svim učenicima, roditeljima i djelatnicima želimo  sretan Dan škole.

5 Easy Ways to Celebrate Birthdays in Your Classroom