OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Autor: Administrator , 22. 5. 2020.

Poštovani roditelji/skrbnici,

u ponedjeljak 25.svibnja 2020. g. nastava će se održati prema sljedećem rasporedu:

A smjena (1.a, 1.c, 2.a, 3.a, 3.c, 4.a) u 8 h

B smjena (1.b, 2.b, 2.c, 3.b, 4.b, 4.c) u 14 h.

Prijevoz za učenike je osiguran prema dosadašnjem rasporedu.

Srdačan pozdrav, ravnateljica Silvana Maganjić

Priloženi dokumenti:
UPUTE_RODITELJIMA_1.docx (16.36 KB)

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .