Autor: Administrator , 22. 5. 2020.

Poštovani roditelji/skrbnici,

u ponedjeljak 25.svibnja 2020. g. nastava će se održati prema sljedećem rasporedu:

A smjena (1.a, 1.c, 2.a, 3.a, 3.c, 4.a) u 8 h

B smjena (1.b, 2.b, 2.c, 3.b, 4.b, 4.c) u 14 h.

Prijevoz za učenike je osiguran prema dosadašnjem rasporedu.

Srdačan pozdrav, ravnateljica Silvana Maganjić

Priloženi dokumenti:
UPUTE_RODITELJIMA_1.docx (16.36 KB)

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .