OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Autor: Administrator , 23. 5. 2020.

Dragi roditelji naših budućih učenika,

nadamo se da ste vi i vaša djeca dobro i da ćemo se uskoro vidjeti u školi.

Sljedećih dana će vas netko od stručnih suradnika škole kontaktirati te vas obavijestiti o novom terminu za ispitivanje spremnosti za školu za vaše dijete koje će se provesti tijekom lipnja u OŠ Ostrog.

Lijepi pozdrav,

Stručna služba

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .