Rad knjižnice

Autor: JOZO LOVRIĆ, 15. 5. 2020.

Od ponedjeljka (18.svibnja) knjižnica radi za korisnike od 8 - 12h.

Prema epidemiološkim uputama rad će biti organiziran na slijedeći način:

• prvi tjedan je predviđen isključivo za povrat knjiga (knjige će se odlagati u kutije koje će biti na ulazu u knjižnicu)

- prilikom povrata nije potrebno na knjige pisati ime i prezime i slično

- zakasnina se neće obračunavati za niti jednu knjigu

Od ponedjeljka, 25.svibnja bit će moguća i posudba knjiga (uz poštivanje epidemioloških mjera).

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .