OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

Autor: Administrator , 2. 5. 2020.

Poštovani roditelji učenika od 1. do 4. razreda.,
nastavno na prethodnu obavijest o iznimnoj mogućnosti organiziranja nastave za učenika od 1. do 4. razreda, a koji ispunjavaju odgovarajuće uvjete (navedene u prethodnoj obavijesti), objavljujemo ovdje pisanu izjavu koju trebaju potpisati roditelji učenika koji žele da im dijete nastavu pohađa u školi.
Roditelji čije dijete ispunjava propisane uvjete i koji su se odlučili da njihovo dijete od 11. svibnja pohađa nastavu u školi, dužni su potpisanu izjavu predati

NAJKASNIJE DO ČETVRTKA 7. SVIBNJA 2020. GODINE DO 12.00 SATI.

Potpisanu izjavu moguće je dostaviti na dva načina:
- Osobno donijeti ispisanu i potpisanu izjavu u Matičnu školu u vremenu od 8.00 do 12.00 sati
- Ispisati i potpisati izjavu te ju skenirati ili fotografirati i poslati na e-mail
Samo potpisane izjave koje su predane u navedenom roku smatrat će se
valjanom prijavom za nastavu od 11. svibnja u školi.

Priloženi dokumenti:
Izjava_roditelja.docx (17.50 KB)

22.10.2020. 08:24
22. listopada - Međunarodni dan svjesnosti o mucanju
Međunarodni dan svjesnosti o mucanju (International Stuttering Awareness Day – ISAD) u svijetu se obilježava od 1998., a kod nas od 2000. godine u organizaciji Hrvatske udruge za pomoć osobama koje mucaju "Hinko Freund" sa željom da se informiranjem javnosti doprinese kvaliteti života osoba koje mucaju. Zajednički ga obilježavaju osobe koji mucaju i njihove obitelji te stručnjaci, logopedi i drugi - nastavnici, istraživači i kliničari, koji se bave mucanjem.

26.10.2020. 10:44
CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020
Predstavnici CARNET-ovog projekta DOTS sudjelovali su na Danima Erasmusa 2020, koji su se održali su od 15. do 17. listopada. Riječ je o međunarodnom događanju na kojemu dionici Eramsus+ programa ... The post CARNET-ov projekt DOTS predstavljen na Danima Erasmusa 2020 appeared first on CARNET .