Preporuka odgojno-obrazovnim ustanovama vezano uz provedbu organiziranih putovanja

Autor: Administrator , 14. 4. 2020.

U prilogu se nalze preporuke odgojno-obrazovnim ustanovama vezano uz provedbu organiziranih putovanja.

Priloženi dokumenti:
Dopis_MINT_(1).pdf (288.46 KB)
Preporuke_o_o_ustanovama_putovanja_(1).pdf (120.05 KB)

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .