Ljekovite riječi

Autor: NIKOLA PJANIĆ, 23. 3. 2020.

LJEKOVITE RIJEČI

Kad se pojavi bolest, svi se uplašimo, odlazimo liječniku, gutamo silne tablete i sirupe i nadamo se ozdravljenju. A zaboravimo jedan važan lijek. Ništa ne košta, možemo ga sami napraviti i dijeliti ga drugima i nikada se ne može potrošiti. Pravi se već tisućama godina, stvarali su ga veliki i mudri ljudi i ostavili ga nama u nasljeđe. A mi ga često zaboravimo. To je lijepa riječ koja „...i željezna vrata otvara“. LJEKOVITA RIJEČ!!! U prvom tjednu prisilne samoizolacije i neizvjesnosti odlučili su sedmaši podijeliti ovaj lijek, usput isprobati svoje virtualne sposobnostI (koje zu za pohvalu) i izvršiti svoje školske obveze. Ugodno s korisnim!!!

20.10.2020. 08:38
20. listopada - Svjetski dan jabuka
Tradiciju održavanja Dana jabuka 20. listopada započela je godine 1990. u Londonu organizacija Common Ground (Zajednička tla), s ciljem promicanja njenih zdravstvenih kvaliteta i demonstracije mnogobrojnih sorti jabuke koje se u Engleskoj uzgajaju. S vremenom su tradiciju obilježavanja Dana jabuka i drugdje u svijetu prihvatile brojne škole i udruge promičući na taj način važnost jabuke u zdravlju i prehrani ljudi.

15.10.2020. 13:53
Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars
Svečana dodjela nagrada održala se sinoć u Bruxellesu u okviru Europskog tjedna regija i gradova, slaveći izvanredne projekte kohezijske politike iz cijele Europe, kao i  pilot-projekt e-Škole koji je osvojio ... The post Projekt e-Škole dobitnik nagrade Europske komisije - RegioStars appeared first on CARNET .