DAN SJEĆANJA NA VUKOVARSKU ŽRTVU

Autor: NIKOLA PJANIĆ, 17. 11. 2017.

Obilježen je dan sjećanja na stradanje i kalvariju grada heroja, Vukovara. Po tradiciji, učenici su sa svojim učiteljima pošli na mjesto gdje svake godine odaju počast i poštovanje svim žrtvama koje su pale u obrani svoga grada. Za razliku od prethodnih godina kada su kupovali i donosili svoje lampione, ovaj put je odlučeno  da prilože simboličan novčani iznos kojim će se pomoći  na prikladan način.

Kratki program izveli su učenici sedmog razreda čitajući ulomke iz nedavno promovirane knjige „Vukovar", a učenica Barbara Mateljan je pročitala svoj nadahnuti tekst „ Bila sam u Vukovaru.“

Fotografije: Mihael Matas i Jerko Boduljak, 7.b