BITI PETAŠ

Autor: Božena Ukić, 18. 9. 2017.

BITI PETAŠ - smiley ili sad

Prvi se školski dan ne može zaboraviti. To je trenutak koji obilježi svačiji život i nema nikoga tko se ne sjeti svoje prve učiteljice ili učitelja koji uz roditelje ostaju osobe što daju novi smjer u životu svakoga učenika. I tako, četiri godine učenja, igre, zabave, a tada stiže još jedan početak. Peti razred, novi izazov i stepenica više. Kao u nekoj igrici – novi level, pa opet loviš nove živote da ostaneš u igri koja je sad puno teža. Rastanak od učiteljice ili učitelja i susret s novim predmetima, nastavnicima. Treba ti cijelo polugodište da ih upoznaš, i njih i njihova imena, pa svaki sat u drugu učionicu... Kao da si na kolodvoru na kojem se trebaš ukrcati na svoj vlak ili bus.

Evo, kako su to doživjeli novopečeni petaši! BITI PETAŠ