Kamo poslije osnovne škole?

Autor: Ana Rančić, 29. 4. 2015.

Svake godine Ured državne uprave u Splitsko-dalmatinskoj županiji organizira Otvoreni dan srednjih škola tijekom kojeg učenici i njihovi roditelji mogu dobiti informacije od budućih kolega, srednjoškolaca i njihovih nastavnika o mogućnostima izbora zanimanja na području županije.

Ove godine Otvoreni dan srednjih škola u SDŽ održat će se 5. svibnja 2015. (utorak) od 10.00 h do 18.00 h u sportskoj dvorani Obrtno-tehničke škole, Plančićeva 1, Split.

Od ove godine uvodi se još jedan oblik predstavljanja škola pa će tako od 11. svibnja 2015. do 15. svibnja 2015. u suradnji s Centrom za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK-om), Ulica bana Josipa Jelačića 17, Split, biti organizirano pojedinačno polusatno predstavljanje škola.

Plakat s rasporedom  predstavljanja srednjih škola možete vidjeti u atrijumu škole ili klikom ovdje .

Knjižica "Kamo poslije osnovne škole? 2015.- 16."  će se nakon tiskanja raspodijeliti našim osmašima.