NEMA IM RAVNIH

Autor: Ana Rančić, 10. 12. 2014.

I ove je godine ekipa OŠ Ostrog osvojila prvo mjesto na Školskom prvenstvu grada Kaštela za odbojkašice. Naše cure su imale jake ekipe protiv sebe, ali su ih uspjele svladati uz sav svoj uloženi trud i volju.

U finalu ih je dočekala jaka školska ekipa Kneza Trpimira iz
Kaštel Gomilice. Protivnice su bile jake, ali su ih naše odbojkašice uspjele svladati uz puno muke. Boreći se zasluženo su odnijele pobjedu.
Čestitati treba svim suparnicama na odličnoj borbi, ali posebno finalisticama. Sudjelovale su školske ekipe: OŠ Kneza Trpimira, OŠ Bijaći, OŠ Filipa Lukasa te OŠ Kneza Mislava.

Naša ekipa je nastupila uz trenera Nebojšu Omašića, kapetanicu Anu Teklić. Nastupile su:

Antonela Jelčić, 8.a, Anja Matić, 8.a, Gabrijela Maras, 8.c, Luce Topić, 8.c, Laura Matas, Klara Jureta 7.c, Matea Udovičić 7.b, Milana Marinelić 7.b, Sara Omašić, 6.a, Marija Sudar, 6.c i Sara Kelić, 6.b.

Osvojivši ovo natjecanje prošle su dalje te ih očekuje zonsko. Još jednom im čestitamo i želimo im svu sreću u ostatku natjecanja.

ANA TEKLIĆ, 8.a