PRIREDBA ZA SV.NIKOLU

Autor: Ana Rančić, 10. 12. 2014.

NIKO BIJELI DARE DIJELI

Školski je atrij bio ispunjen radoznalim glavicama mnogo prije početka priredbe u iščekivanju radosnog trenutka susreta sa sv. Nikolom. Ovaj je dan prvi u nizu blagdana koji dolaze i s razlogom je ugođaj bio jedinstven.

Program je započeo BLAGDANIMA, pjesmom u izvedbi učenika4.b. Onda je stigao POŠTAR iz 4.b koji je nagovijestio dolazak darova. Pa opet pjesma NIKO BIJELI DARE DIJELI koju su otpjevali učenici 2.d.

Prvaši 1.b i 1.c su govorili recitacije, a raspoloženje su podigli plesači iz 2.d veselim SIRTAKIJEM. Nakon igrokaza 2.d i 4.b pojavio se, na radost svih, sveti Nikola koji je s presretnom publikom popričao, zapjevao i na koncu podijelio darove. Šiba nije bilo!!!