DAN KOLAČA

Autor: Ana Rančić, 27. 10. 2014.

Kolači su se prodavali po simboličnim cijenama jer ovaj projekt ima humanitarni karakter i sav će prihod biti namijenjen potrebitima. Posebno zahvaljujemo roditeljima koji su o svom trošku ispekli kolače i dali svojoj djeci novac kako bi te iste kolače kupili.

Projekt koji su u našoj školi pokrenule učiteljice Jasna Stančin Lukas i Marijana Sudar ostvaruje se već treću godinu i po svemu sudeći postat će tradicija.

Sve učiteljice drugih, trećih i četvrtih razreda i vjeroučiteljica Stela i ove su godine sudjelovale u organizaciji ove lijepe i zanimljive priredbe koja je u smjeni A održana u ponedjeljak, 20. listopada, a u  smjeni  B u četvrtak, 23. listopada, za vrijeme velikoga odmora.

Naravno, glavni pomagači su  bili vrijedni roditelji i bake koji su pekli kolače sa svojom djecom i dobro se zabavljali. I ove su godine kolači bili pretežito od jabuka. Nećemo zaboraviti ni naše vrijedne spremačice: Brigitu, Mariju i Tinku koje su nam vrlo rado dale ruku.

Mislav Boljat, 6.c