Uspješna prodaja kolača

Autor: Božena Ukić, 24. 10. 2013.

SLATKI ZALOGAJČIĆI

U srijedu 23.10.2013 je održana prodaja kolača koja je organizirana u nižim razredima ( 2.b, 2.c, 3.d ). Tijekom velikog odmora u školskom atriju  naši su mališani  postavili stolove i ozbiljno se primili  posla te prodavali kolače koje su ispekli  uz pomoć svojih roditelja. Prikupljeni novac ( ukupno 765 kuna ) je namijenjen potrebitima.  Ovim dobrotvornim radom smo željeli naučiti djecu kako i od malih nogu i MALIM djelima mogu pomagati onima kojima je to zaista  potrebno... Djeca ne samo što su pomagala nego su se i zabavljala i imala neprestano osmijeh na licima. Posebno bismo zahvalili roditeljima što su se potrudili ispeći sve te lijepe slastice. A u tome su i pomogle učiteljice Marijana Sudar, Ivanka Benutić i Jasna Stančin...

Natalija Jurčić, 7.c